We would like to share with you our passion - the need to achieve the most beautiful sound in an optimal form.

Stabilna konstrukcja

naszych mebli w znakomity sposób niweluje wibracje pomiędzy urządzeniami, a podłożem, co w znacznym stopniu koryguje niepożądane rezonanse i zniekształcenia brzmienia.


Bogata oferta

produkty zaprojektowane i przygotowane z różnych surowców: marmur, granit, drewno i stal – pozwoli znaleźć rozwiązanie do każdego wnętrza. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was wszystkie niezbędne meble, które w wyróżniający sposób spełnią swoje zadanie jako podstawy pod Wasze urządzenia audio. Są to: stoliki audio, standy pod monitory głośnikowe czy platformy antywibracyjne pod gramofony.


Indywidualizacja produktu

to filar naszej oferty - materiał, kolor, rozmiary możemy dopasować do Waszych potrzeb. W celu ułatwienia doboru kolorów elementów z drewna, na Państwa prośbę wysyłamy wzornik barw na naturalnych dębowych próbkach. Gwarantuje to znacznie dokładniejsze dobranie barwy niż z katalogu ekranu komputera.

Meble AudioCulture są niepowtarzalne dlatego każde zamówienie jest początkiem procesu produkcji. Z tego powodu termin realizacji zamówienia to 28 dni. Nasze meble polecamy z uwagi na wysokie walory estetyczne, a przede wszystkim z uwagi na przeznaczenie, jako niezbędny element systemu audio.

 

 

Satysfakcja z posiadania

czegoś wyjątkowego

jest nieśmiertelna